Suwnica ze stosem Semi Comercial HMS v

8 995,00 złCYKLOP 2 SEMI COMMERCIAL

Na każdej siłowni, w każdym klubie fitness znajduje się urządzenie cieszące się dużym zainteresowaniem. Urządzenie wspierające początkujących w ćwiczeniach, a zaawansowanym użytkownikom gwarantujące wiele możliwości urozmaicenia treningu. Mowa o Suwnicy Smitha.

Jej początki sięgają lat 50-tych XX wieku. Konstrukcja Suwnicy Smitha wprowadza zupełnie nowe możliwości do treningu siłowego. Dzieje się tak przede wszystkim za sprawą zespolenia mechanizmu przesuwnego z gryfem oraz systemem asekuracji. Współczesne modele suwnicy Smitha są zazwyczaj wyposażane w dodatkowe elementy. Oznacza to, że decydując się na zakup suwnicy, możemy otrzymać urządzenie do kompleksowego treningu całego ciała.Takie kompleksowe urządzenie posiada w swojej ofercie marka HMS.

Przedstawiamy suwnice o nazwie CYKLOP 2 HMS która jest stabilnym urządzeniem klasy Semi Commercial. Sprzęt idealnie nadaje się do użytku komercyjnego w małych klubach fitness a także w warunkach domowych. To urządzenie łączące klasyczną Suwnicę Smitha z wyciągami dzięki którym trening będzie wykonany w 100%.CYKLOP 2 gwarantuje całą gamę ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe. Sztanga, drążek, dwa wyciągi z regulacją wysokości pozwolą wykonać olbrzymią ilość ćwiczeń. Ilość akcesoriów dołączonych do urządzenia gwarantuje zaangażowanie trenowanych mięśni pod różnym kątem dzięki temu w pełnym stopniu rozwiniemy mięśnie i wszystkie ich głowy mięśniowe. Dodatkowo akcesoria znacznie powiększają i urozmaicają listę ćwiczeń możliwych do wykonania. Każdy wykonywany ruch na suwnicy będzie bezpieczny dzięki wszystkim zabezpieczeniom i asekuracjom zamontowanym w urządzeniu. Suwnica posiada również wieszaki oraz specjalny uchwyt na wolną sztangę dzięki temu trening na wolnym ciężarze także jest możliwy. Konstrukcja CYKLOPA 2 idealnie nadaje się do współpracy z ławką. Ławka dostarczy mnóstwo dodatkowych możliwości wzbogacenia listy ćwiczeń możliwych do wykonania na suwnicy.CYKLOP 2 został wykonany z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących bezpieczeństwo, stabilność i komfort podczas treningu. Suwnica jest bardzo cicha, a liniowe łożyska w jej mechanizmie gwarantują idealną płynność. Jego ergonomiczny kształt pozwoli optymalnie dobrać pozycje do ćwiczeń. Rolki wyciągów obracają się za ruchem ćwiczącego co daje ćwiczeniu jeszcze większą płynność i naturalność.Nie ma drugiej takiej maszyny na której można wykonać tak mnóstwo ćwiczeń na tak niewielkiej powierzchni.

To rewolucyjne urządzenie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Specyfikacja:Wymiary produktu:długość: 1938 mm

szerokość: 1516 mm

wysokość: 2167 mmRama główna: 50x50×2,5mm

Gryf:długość: 194 cm

średnica: 31 mm

waga: 20 kgŁożyska we wszystkich krążkach

Łożyska liniowe w mechanizmie suwnicy

Rodzaj obciążenia: dwa stosy obciążeniowe po 90kg regulowane co 6kg

Uchwyty do zawieszenia wolnych ciężarów o średnicy 50 i 25 mm

Prowadnice gryfu z mechanizmem bezpieczeństwa

Regulacja napięcia linek

Asekuracja: 14 stopni

Podpory na sztangę

Możliwość treningu z ławką

Wykończenie: malowanie proszkowe

Maksymalne obciążenie wyciągu 900 kg

Maksymalna waga użytkownika: 160 kg

Waga produktu: netto: 369,5kg; brutto: 388,5kgPrzyrząd do kompleksowego ćwiczenia górnych i dolnych grup mięśniowych:Barki

Klatka piersiowa

Grzbiet

Biceps

Triceps

Brzuch

Prostownik grzbietu

Pośladek

Czworogłowy uda

Dwugłowy udaPrzyrządy do ćwiczeń:Suwnica Smitha

Dwa wyciągi z regulowaną wysokością

DrążekLista akcesoriów:Prosty gryf podpinany pod dwa wyciągi x 1

Łamany gryf podpinany pod dwa wyciągi x 1

Długi prosty drążek x 1

Krótki prosty drążek x 1

Metalowy pojedynczy uchwyt x 2

Materiałowy pojedynczy uchwyt x 2

Trójkątny uchwyt x 1

Sznur podwójny x 1

Sznur pojedynczy x 1

Rękawy do brzuszków x 1

Podwójny uchwyt x 1

Opaska na kostkę x 1

Nakładka na gryf x 1Uwagi:

Semi CommercialGwarancja 24 miesiące w przypadku urzytku domowegoGwarancja 12 mięsięcy w przypadku urzytku komercyjnego

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Odbiór ul. Zagórska 159, 42-600 Tarnowskie Góry Odbiór ul. Zagórska 159, 42-600 Tarnowskie Góry Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny Darmowa!
DPD Krajowa (DPD Classic) DPD Krajowa (DPD Classic) DPD Krajowa (DPD Classic) Darmowa!
DPD Krajowa za pobraniem (COD) DPD Krajowa za pobraniem (COD) DPD Krajowa za pobraniem (COD) Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 350,00 zł darmowa dostawa!

Zobacz również: