BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM

11 250,00 złBE1862 HMS PREMIUM to bieżnia klasy SEMI COMMERCIAL, przeznaczona do użytku w małych klubach fitness.Konstrukcja bieżni pozwala na przeprowadzenie intensywnego treningu w komfortowych warunkach. Dzięki systemowi amortyzacji, stawy ani kręgosłup nie odczują długotrwałego treningu, a najpotrzebniejsze rzeczy będziemy mieli zawsze pod ręką za sprawą uchwytu na bidon i urządzenie mobilne.Duży pas bieżny jest gwarancją swobodnej przestrzeni treningowej, a system bezpieczeństwa zapewni spokojny trening.Ergonomiczny panel z wyraźnym wyświetlaczem LED sprawia, że trening jest płynny, a my bez trudu wybierzemy odpowiedni dla siebie program. Do zmiany prędkości i kąta nachylenia, służą joysticki, którymi w prosty i szybki sposób dostosujemy parametry treningu do swoich potrzeb. Trzeba zaznaczyć, że BE1862 została wyposażona w program dostosowany dla ludzi starszych. W tym przypadku nie trzeba się martwić o nagłą zmianę prędkości, czy nadmierne pochylenie bieżni.Produkt posiada zakres prędkości od 0,5 do 24 km/h, oraz możliwość zmiany kąta nachylenia od 0 do 15%. Jest to możliwość przeprowadzenia pełnego, intensywnego treningu nawet dla bardzo zaawansowanych zawodników.Bieżnia oprócz świetnego wyposażenia technicznego, ma również stylowy design. Jego dopełnieniem są lampki ledowe podświetlające pas bieżny.BE1862 to odpowiedź na oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.Specyfikacja:Wymiary: 219 x 84 x 137 cm

Wymiary pasa bieżnego: 56x157 cm

Napęd: elektryczny

Silnik – moc znamionowa: 3,0 HP, moc szczytowa: 6,0 HP

Zakres prędkości: 0,5-24 km/h

Zakres kata nachylenia: 0-15 %

Przyciski szybkiej zmiany prędkości (4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18)

Przyciski szybkiej zmiany kąta nachylenia (0, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14) - 8 wartości

Automatyczna regulacja prędkości

Automatyczna regulacja nachylenia

Amortyzacja

Pomiar tętna – sensory dotykowe

Pomiar tętna – pas telemetryczny (brak pasa w zestawie)

Zasilanie: 230V

Uchwyt na urządzenie mobilne

Uchwyt na bidon

System bezpieczeństwa

Rolki transportowe

Komputer

Wyświetlacz: dotykowy LED

Opjonalnie: obsługa aplikacji Kinomap, DelighTech

Programy treningowe: 30 (20 stałych, 4 możliwości ustawienia własnych programów, 2 programy HRC gdzie bieżnia dopasowuje prędkość i kąt nachylenia do poziomu naszego tętna - 60% i 80% tętna maksymalnego, program THR w którym ustawiamy własny poziom tętna jaki chcemy utrzymać, program "low speed" przystosowany dla osób starszych, program "cool down" czyli uspokajanie organizmu gdzie prędkość stopniowo spada, jako ostatni program manualny w gdzie każdym parametrem steruje użytkownik)

Wejście USB (jako port ładowania)

Maksymalna waga użytkownika: 180kg

Funkcje komputera:Czas

Prędkość

Dystans

Puls

Kalorie

Body fatUwagi:

Gwarancja 24 miesiące w przypadku użytkowania domowego

Gwarancja 12 miesięcy w przypadku użytku komercyjnego

;;

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Odbiór ul. Zagórska 159, 42-600 Tarnowskie Góry Odbiór ul. Zagórska 159, 42-600 Tarnowskie Góry Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny Darmowa!
DPD Krajowa (DPD Classic) DPD Krajowa (DPD Classic) DPD Krajowa (DPD Classic) Darmowa!
DPD Krajowa za pobraniem (COD) DPD Krajowa za pobraniem (COD) DPD Krajowa za pobraniem (COD) Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 350,00 zł darmowa dostawa!

Zobacz również: