UW08 UCHWYT HMS

69,00 złUW08 HMS to podwójny uchwyt przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym. Służy głównie do ćwiczenia mięśni grzbietu. Jego kształt pozwala na obszerniejszy zakres ruchu niż przy prostym czy wąskim chwycie. Umożliwia także mocniejsze napięcie mięśnia, przez co nasz trening będzie skuteczniejszy.

Budowa uchwytu gwarantuje idealne ułożenie dłoni oraz wymusza prawidłowy ruch. Szeroki rozstaw rękojeści umożliwia wykonywanie ćwiczeń pod alternatywnym kątem do uchwytu wąskiego. Daje to możliwość efektywniejszego treningu oraz pełnego rozwoju grupy mięśniowej. Stalowa, chropowata rękojeść zapobiega wyślizgnięciu się przyboru z rąk, jednocześnie wymagając od nas mocniejszego chwytu. Dzięki temu pracujemy także nad rozbudową mięśni przedramienia. Uchwyt wykonany jest z wysokiej jakości stali. Pozwoli to na trening ze znacznym obciążeniem.

Model UW08 pomoże łatwo i skutecznie rozbudować mięśnie grzbietu, które według niektórych są najważniejsze dla naszego układu mięśniowego.Specyfikacja:Materiał: Wysokiej jakości stal

Przeznaczony do wyciągu górnego i dolnego

Dane techniczne:

Wysokość: 170 mm

Szerokość uchwytu: 305 mm

Szerokość rękojeści: 165 mm

Średnica rękojeści: 25 mm

Średnica otworu: 12 mmUwagi:Nie przeznaczony do użytku komercyjnego

Gwarancja 24 miesiące

Zobacz również: