Sztanga do body pump 20kg HMS SBP25

259,00 złSBP25 HMS - sztanga do body pump to idealne rozwiązanie na trening grupowy oraz indywidualny. Zestaw składa się z gryfu, 3 par talerzy o różnym obciążeniu oraz zacisków motylkowych.

Gryf wykonany jest z wysokiej jakości stali chromowanej, co zapewnia wyjątkową trwałość produktu. Pokryty jest pianką, dzięki której dobrze leży w dłoni, nie ślizga się w trakcie ćwiczeń, zapobiega też odciskom i otarciom. Talerze wykonane są w 100% z żeliwa i pokryte wysokiej jakości neoprenem. Dzięki wbudowanym uchwytom mogą być również używane jako hantle. Pokrycie z neoprenu zmiękcza powierzchnię ciężaru, a tym samym zwiększa komfort podczas trzymania talerzy w dłoniach. Innym celem powłoki jest też zmniejszenie w ten sposób ryzyka uszkodzenia nawierzchni, co jest szczególnie ważne przy użytkowaniu w domu. Talerze występują w trzech kolorach gdzie każdy kolor odpowiada innemu obciążeniu. Dołączone do zestawu zaciski pozwalają na odpowiednie dociśnięcie talerzy i utrzymują je na swoim miejscu niezależnie od wykonywanego ćwiczenia.

SBP25 HMS to optymalne rozwiązanie do ćwiczeń body pump oraz innych zajęć wykorzystujących ćwiczenia z gryfem. Pozwala na wykonywanie ćwiczeń wielostawowych, jak przysiady czy wyrzuty. Wysoka jakość, maksymalna użytkowość i świetny wygląd to cechy charakterystyczne tego zestawu.

Specyfikacja:


Sztanga:Materiał: chromowana stal

Uchwyt: antypoślizgowa pianka

Długość całkowita: 131 cm

Długość pianki na gryf: 88 cm

Średnica pianki na gryf: 3,5 cm

Średnica zacisków: 3 cm

Waga: 2.5 kgTalerzemateriał: żeliwo, neopren

1.25KGŚrednica otworu środkowego: 3.1 cm

Średnica talerza: 15.5 cm

Grubość: 3 cm2.5KGŚrednica otworu środkowego: 3.1 cm

Średnica talerza: 16 cm

Grubość: 2.5 cm5KGŚrednica otworu środkowego: 3.1 cm

Średnica talerza: 20 cm

Grubość: 3.5 cm

Zaciski: motylkowe

Łączna waga sztangi: 20KG (+/- 300g)

Uwagi:

Nie przeznaczona do użytku komercyjnegoGwarancja 24 miesiąceSposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Odbiór ul. Zagórska 159, 42-600 Tarnowskie Góry Odbiór ul. Zagórska 159, 42-600 Tarnowskie Góry Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny Darmowa!
DPD Krajowa (DPD Classic) DPD Krajowa (DPD Classic) DPD Krajowa (DPD Classic) 15,01 zł
DPD Krajowa za pobraniem (COD) DPD Krajowa za pobraniem (COD) DPD Krajowa za pobraniem (COD) 19,00 zł

* Dla zakupów powyżej 350,00 zł darmowa dostawa!

Zobacz również: